Yeşil Dedektör Uygulaması İle Hemen Havanı Koru!

tarafından
24
Yeşil Dedektör Uygulaması İle Hemen Havanı Koru!

Yeşil Dedektör Uygulaması yeşilay tarafından hayata geçirilen en büyük ve kapsamlı projelerden birisi. “Havanız Kaçmasın” sloganıyla sunulan şuan AppStore ve GooglePlay üzerindede indirilmeye hazır olan uygulamanın amacı ise gerçekten çok güzel düşünülmüş. Sigara içme özgürlüğü adı altında sağlığını, keyfini ve geleceğinizi esaret altına almalarına izin vermek istemiyorsan, ve bu ihlalelleri yasaklanmış olmasına rağmen alenen yaparak seni tehdit eden insanlar varsa! Senin için yasalarca korunmuş haklarını ve dumansız hava sahanı korumak istiyorsan bu havanı soluma hakkını kullanmak istiyorsan. Tütün mamulleri kullanmayanlara saygı duyulsun istiyorsan Yeşil Dedektör uygulaması tam sana göre bir uygulama. Yeşil Dedektör ile çevrenizde bu yasağı delmeye çalışan ve sizin dumansız hava sahanıza saygıda bulunmayan kişileri hemen şikayet edebiliyorsunuz.

Yeşil Dedektör uygulamasının kullanımı tamamıyla hayata geçti ve gerçekten bu uygulama üzerinden yapılan şikayetler ciddiyetle dikkate alınıyor.

Yeşil Dedektör Uygulaması Nasıl Çalışıyor?

Yeşil Dedektör mobil uygulaması, T.C. Sağlık Bakanlığı İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü ile ortaklaşa yürütülen bir dizi faaliyetten oluşmaktadır. Bu kapsamda, İstanbul Halk Sağlığı Müdürlüğü bünyesinde bulunan ve kapalı mekanlarda tütün mamulleri kullanım yasağının uygulanmasını denetleyen saha ekipleri ile koordineli yürütülmektedir.

Yeşil Dedektör mobil uygulaması ile kullanıcı ihlal bildirimini, tek tıkla konum belirleyerek ve mekan adı seçerek bildirebilecektir. İhlal bildirimi sonrasında bildirim, Sağlık Bakanlığı’nın özel olarak Yeşil Dedektör için ayırmış olduğu sisteme düşecek ve oradan de saha ekiplerine ulaşacaktır. Saha denetim ekipleri ihlal bildiriminin yapıldığı mekana ulaşarak ihlal olup olmadığını denetleyecek ve gerekli işlemi yapacaktır. Bu kapsamda tütün mamulleri kullanmayan müşterilerin hakkının korunması, yasağa uyumun sağlanması yoluyla ihlallerin asgariye indirilmesi sağlanacaktır.

Yeşil Dedektör Uygulaması İndir

Yeşil Dedektör Uygulaması indirme işlemini hemen tamamlamak için cihazınızdan Google Play yada AppStore a girerek Yeşil Dedektör şeklinde arayabilirsiniz yada aşağıdaki linklerden yeşil dedektör uygulamasını hemen indirebilirsiniz.

Yeşil Dedektör Android İndir

Yeşil Dedektör iOS İndir