Yeni Instagram Filtreleri Geliyor! İşte Selfie Filtreleri

tarafından
21
Yeni Instagram Filtreleri Geliyor! İşte Selfie Filtreleri

Yeni Instagram Filtreleri kısa zamanda devreye girecek. Uuzun zamandır yaptığı tüm güncellemelerde Snapchat2i taklit eden Instagram, Snapchat’in en büyük özelliği olan yüz doku filtrelerini şimdi kendi platformuna kopyalıyor. Instagram yüz ve doku filtreleri güncellemesi ile gelecek olan Selfie filtreleri için şimdiden görseller sızmış durumda. Haberin alt kısmında Instagram filreleri nasıl gözükecek görebilirsiniz.

Yeni Instagram Selfie Filtreleri

Instagram, Snapcat’in son kalesi olan filtreleri de çalmasına rağmen. Orjinali olan Snapchat ne yazık ki iflasa doğru ilerlemekte. 2.2 milyar $ zarar yaptığını açıklayan şirket son kalesini de Instagram’a sessizce teslim ediyor.. Snapchat’in bu gidişata nasıl bir dur diyeceği ise beklenen bir soru.

İşte Instagram Filtreleri Sizin için Denedik!

İşte şekilden şekle girdiğim kendi kendime triplere girdiğim o filtreler şimdiden hepimizi maymuna çevirdi tebrikler instagram.

[irp posts=”795″ name=”Stres Çarkının Zararları!”]

Instagram Filtreleri Nasıl Kullanılır?

Instagram filrelerini kullanmak için aşağıdaki adımları birebir takip ediniz. Snapchat’ten aşina olanların zorlanmayacağı bu filreleri alttaki adımlarla kolayca kullanabilirsiniz.

  1. Instagram timeline akışına girin.
  2. Sol üstte bulunan hikayem kısmından + butonuna basın yada basitçe hikaye ekleme sayfasına girin.
  3. Yüzünüzü ekranın tam ve net bir şekilde görebildiğinden emin olduktan sonra yüzünüze parmağınızla basılı tutun.
  4. Yüzünüz tanınacak ve aşağıda filtrelerin olduğu kısım açılacaktır.
  5. NOT: filtreden çıktığınızda filtre kalıyor ve değiştiremiyorsanız alttan sürükleyip çıkarır gibi kaydırın filtrelere tekrar ulaşabilirsiniz.