Yeni Akıllı Mobil Cihaz ZUK Edge

tarafından
16
Yeni Akıllı Mobil Cihaz ZUK Edge
Yeni Akıllı Mobil Cihaz ZUK Edge

Tüketici elektroniği alanında pek çok marka kullanıcılarına hizmetlerini sunarken, yine bunlar arasında yer alan Çinli teknoloji devlerinden birisi olan Lenovo, bilgisayar ürünlerinin yanı sıra akıllı telefon teknolojisini de desteklemeye devam ediyor. Pek çok model bilgisayarlardan sonra, ZUK Edge modelini akıllı mobil cihaz olarak ilan eden LENOVO, en yeni görseller ve resmi bilgiler ile artık karşınıza çıkıyor. Kasa ve tasarımı oldukça mükemmel görünüme sahip olan bu ürün, teknik özellikler bakımından da gayet kullanışlı ve ilgi çekici olacak.
Yeni amiral gemisi

LENOVO markasının yeni amiral gemisi, ZUK Edge olarak tanıtıldı. Bu ürün için bazı teknik özellikler olarak şunlara yer verilebilir.
  • 63 mm kadar ince bir çerçeve tasarımı
  • 5 inç ekrana sahip olan bu üründe 1080p görüntü kalitesi kullanılıyor.
  • İşletim sistemi geliştirilmiş olan bu üründe, Snapdragon 821 tercih edilmiş olup, ZUI 2.5 arayüz kullanılmaktadır.
  • Android işletim sistemine sahip olmasının yanı sıra 7.0 sürümü kullanılacak
  • Nougat işletim sistemi de kullanılacak özellikler arasında.
  • Otomatik netleme ve oldukça hızlı olan bu özellik ile birlikte 13 MP bir arka kamera ve yine oldukça iyi olan 8 MP ön kamera tercih edildi.
Parmak izi sensörü
Telefon kilidi açılma süresi, 0.09 saniye olarak belirlenmiş olup, U- Touch özelliği de eklenmiştir. Parmak izi sensörü yine kullanıcıların dikkatini çeken özellikler arasında.