The Sims Mobile Geliyor!

tarafından
22
The Sims Mobile Geliyor!

Bir dönemin efsanevi PC oyunu olan The Sims Android ‘e geliyor. The Sims Mobile isimiyle mobil cihazlara gelecek olan oyun iOS ve Android platformlu telefonlarla kullanıcılarla buluşacak. Oyun dünyasının en önemli geliştirici firmalarından biri olan Electronic Atrs tarafından geliştirilen ve PC platformunda yıllardır başı çeken oyun olan The Sims Android ve iOS için geliyor.

[irp posts=”577″ name=”PES 2017 Android ve iOS a geliyor”]

Büyük beklentilerle mobil sektöre gelecek olan oyunun boyutu yada ücretli mi ücretsiz mi olacağı henüz belli değil. Eğer oyun ücretli olursa yada ilk olarak belirli bölgelerde yayınlanırsa The Sims Apk kelimesi aramalarda başı çekecek gibi gözüküyor.

The Sims Mobile İçeriği

PC platformunda olduğu gibi The Sims Mobile de de kendi Simslerimizi oluşturup görünümlerini özelleştirebileceğiz. Simsler için evler inşa edebilecek ve aç kalmaması için gerektiği, onları kendi hobileriyle mutlu edip yeni arkadaşlık ilişkileri kurmasını sağlayacağız.

[irp posts=”517″ name=”Need For Speed 2017 Geliyor!”]

The Sims Mobile çıkış tarihi geliştirici firma tarafından henüz açıklanmamış olsa da kısa süre içerisinde oyunseverlerle buluşması beklenmekte. Ücretsiz ve oyun içi satın almalarla geleceğini düşündüğümüz oyunu merakla bekliyoruz.