The Crew 2 Duyuruldu!

tarafından
23
The Crew 2 Duyuruldu!

The Crew serisinin yeni oyunu olacak olan The Crew 2 bomba gibi geliyor. Devasa haritası ve her türlü taşıt kullanma imkanları ile  gelecek olan oyun olan The Crew 2 duyuruldu! Ubisoft tarafından geliştirilen oyun serisinin ilk oyunu büyük beğeni toplamıştı. Serinin yeni oyunu olacak olan The Crew 2 ise şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

The Crew 2 Haritası ile Dikkatleri Üzerine Çekti!

Özellikle devasa haritası ile dikkatleri üzerine çeken oyunda araba.motor,bot,uçak ve helikopter dahi kullanarak yarışa bileceksiniz. Dağ yarışları çöl buzul her türlü haritanın yer aldığı oyunda pistlerde de dağlarda da yarışa bileceksiniz. Tüm oyun aleminin en geniş haritalarından biriyle gelecek olan The Crew 2, tek bir kişi üzerinden tüm araçları kullanmaya izin verecek.

[irp posts=”1080″ name=”NFS Payback Sistem Gereksinimleri ve Çıkış Tarihi”]

 

GTA 5 ve Watch Dogs 2 ile her aracın başarılı bir biçimde oyuna aktarıldığını ve neredeyse hatasıza yakın olduğunu görmüştük. Ubisoft yeni oyunu ile bu olayı daha da üst seviyelere çıkaracak.

Son olarak The Crew 2’yi 2018 yılında Xbox One, PlayStation 4 ve PC için satışa sunulacağını hatırlatıp videomuzla sizi baş başa  bırakalım.

https://www.youtube.com/watch?v=MXN1nmL-DQU