Steam Kart Botu IdleMaster

tarafından
21
Steam Kart Botu IdleMaster

Benin de çok yaşadığım “yav oyunu oynamaktan sıkıldım ama okadar da kartı duruyor” sonunun çözümü Steam Kart Botu IdleMaster. Proramın en iyi özelliği kartları düşürmek için oyunun bilgisayarınızda yüklü olmasına gerek yok. Program sanki steamde o oyunu oynuyormuşsunuz gibi göstererek kartları sizin yerinize düşürüyoz. Yanlız bildiğiniz gibi bir kartın düşmesi için oyunu yaklaşık 1.30-2 saat kadar oynamalısınız. Programda da bu olay farklı değil. Yani bilgisayarınız uzun süre açık tutmanız gerekebilir.

Öncelikle buradan uygulamayı indiriyoruz.

[irp posts=”371″ name=”iOS 10 Operatör İsmi Değiştirme”]

IdleMaster Kullanımı

Kullanımı gayet basit Karşınıza çıkan ekranda sizden steami açmanızı ve hesabınızı bağlamanızı isteyecek ve hemen ardından kart hakkınız bulunan oyunları sırayla oyunları oynamaya başlıyor. Yapılması geken tek şey, dosya kısmından ayarlar’a girip Rölanti davranışı kısmından “Her oyunu ayrı rölanti et” seçiyoruz. Bu aynı anda iki oyunu oynuyormuş gibi gözükmemizi engelleyecek. Bir de dosya kısmından kara listeye “730” ve “740” oyun idlerini giriyoruz. Bu oyunlar Online olup banlanma ihtimaliniz olan oyunlardır. Bunun haricinde birşeye gerek yok. Resimde de göründüğü gibi kaç adet kart düşürülebileceği ve kart hakkınızın bulunduğu kaç oyun olduğu yazıyor. Bir de uygulama açık iken başka oyunu açabiliyorsunuz fakat bunun biraz tehlikeli bir iş olduğunu söylememiz gerekiyor. Çünkü normal şartlarda steam de bir oyun açıkken başka bir oyuna giremezsiniz.

Not : Uygulama Steam tarafından pekte onaylanmadığı için oluşabilecek her hangi bir sıkıntıda TeknoGodz ekibi mesuliyet kabul etmeyecektir.