Snapchat Nasıl Kullanılır Resimli Anlatım !

tarafından
29
Snapchat Nasıl Kullanılır Resimli Anlatım !

Snapchat Nasıl Kullanılır Resimli Anlatım şeklinde sizlere Snapchat uygulamasını indirme işleminden sonra bir bir n asıl kullanacağınızı anlatacağız. Snapchat ‘in nasıl kullanıldığını bilmeyen inceliklerini öğrenmeyen kalmayacak. Snapchat nasıl kullanılır anlatımına başlamadan önce, eğer isterseniz sizin için Snapchat ‘in incelikleri adında da hem resimli anlatım hemde Youtube kanalında bir video paylaşabilirim. Resimli anlatım sonrasında inceledikten sonra bunu yorum kısmından yazabilirsiniz..

Snapchat Nasıl Kullanılır Resimli Anlatım

1- Snapchat uygulamasını indirip açmaya hazır hale getiriyoruz.

2- Snapchat uygulamasını açıyoruz. İlk açtığınızda ekran böyle olacaktır. Sonrasında hesabınız varsa giriş yoksa kayıt olu seçerek devam ediyoruz. Ve iki seçim içinde gerekli alanları doldurarak hesaba giriş yapıyoruz.

[irp posts=”453″ name=”Android 8.0 Ne Zaman Gelecek ?”]

3- Snapchat hesabımıza giriş yaptığımızı farzederek devam ediyorum arkadaşlar.. Giriş yaptığımızda direk olarak kamera açık şekilde gelecektir. Endişelenecek bir şey yok canlı yayın yada otomatik bir paylaşım olmayacaktır. Sabırla ekrandaki tuşların butonların menülerin kullanımını alttaki resimde görebilirsiniz.

A) Resim üzerinde görebileceğiniz gibi tüm butonların ne işleve yaradıklarını yazdım. Aşağıdaki resimde ise snap çektikten sonra kullanılabilecek efektler filtreler ve dikkate edilmesi gereken konuları ele alacağım. Bu resim hakkında merak ettiğiniz soruları bana yorum kısmından iletirseniz daha detaylı yazabilirim. Snapchat nasıl kullanılır resimli anlatım şeklinde devam ediyoruz.

4- Snapchat de snap çektikten sonra (yani fotoğraf.) açılan menüleri kullanarak nasıl snap yollayabilirsiniz. ve Bu snapi nasıl doldurabilirsiniz. bunları anlatıyorum.

5- Göndereceğimiz Snapi kimlere ve nerelere göndereceğimizi seçiyoruz.

 

A) Hikayem derseniz tüm ekli listenize. Yoksa listenizden istediğiniz kişiye seçebilirsiniz yollayabilirsiniz.

Sormak istediğiniz. Tüm soruları yorum kısmından iletebilirsiniz.