Smart Switch Yazılım Güncelleme

tarafından
18
Smart Switch Yazılım Güncelleme

Samsung tarafından geliştirilen Smart Switch; size kişilerinizi, müziklerinizi, fotoğraflarınızı, takviminizi, metin mesajlarınızı, cihaz ayarlarınızı ve daha fazlasını yeni Galaxy cihazınıza taşıma özgürlüğünü sunmaktadır. Peki oldukça kullanışlı olan bu uygulamayı kimler kullanabilir?

Smart Switch İle Kimler Aktarma Yapabilir?

Smart Switch Yazılım Güncelleme uygulamasını Android 4.0 veya üstü kullanıcılar Galaxy cihazlar arasında kablosuz aktarımlar yaparak,  Android 4.3 veya üstü kullanıcılar ise Kablolu aktarım yaparak kullanabilirler.  Ayrıca Android 4.0 veya üstü (Mobil AP) kullanıcılar ise uyumlu bir Android cihazdan bir Galaxy cihaza aktarımlar yapabilmekteler.

iOS 5.0 veya üstü kullanıcılar da iOS cihazınızdan Galaxy’nize kablolu aktarım yapabilmekteler. iOS 4.2.1 veya üstü kullanıcılar ise iCloud’dan içe aktarma yapabilmekteler.

BlackBerry OS 7 veya 10 kullanıcıları ise kablosuz aktarım yapabilirler.

Windows OS 8.1 veya 10 kullanıcıları da kablosuz aktarım yapabilmekteler.

Smart Switch İle Neler Aktarılabilir?

Kişiler, takvim(Sadece cihaz içeriği), mesajlar, fotoğraflar, müzik , videolar, arama kayıtları, notlar, alarmlar, Wi-Fi ayarları, duvar kağıtları, belgeler, Uygulama verileri  ve ana sayfa düzenleri Smart Switch ile neler aktarılabilir.

 

Smart Switch Hangi Cihazlar Destekler?

Galaxy modelleri ve diğer android cihazlar destekler. (HTC, LG, Sony, Huawei, Lenovo, Motorola, PANTECH, Panasonic, Kyocera, NEC, SHARP, Fujitsu, Xiaomi, Vivo, OPPO, Coolpad(DazenF2), RIM(Priv), YotaPhone, ZTE(Nubia Z9), Gionee, LAVA, MyPhone(My28s), Cherry Mobile, Google(Pixel))

Ancak uyumluluk gibi sebeplerden dolayı bazı cihazlarda Smart Switch’i yükleyip kullanmak mümkün olmayabilmekte.  Galaxy S7 ve Galaxy S8 modellerinde ise  Smart Swich varsayılan olarak mevcut. Galaxy S7 ve Galaxy S8 modellerinde; [Ayarlar] > [Cloud ve hesaplar] > [Smart Switch] öğelerine dokunarak Smart Switch Mobile’ı açabilirsiniz.

Smart Switch Yazılım Güncelleme Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

1- Veri aktarmak için her 2 cihazın dahili hafızasında en az 500 MB boş alan olması gerekmektedir.
2- Kablolu bağlantı kullanıyorsanız içeriğin aktarılmasına izin verilmesi için cihazınızın USB seçeneğini desteklemesi gerekir.
3- Kablosuz ağ bağlantısı sürekli olarak kesilen Samsung harici bir cihazınız varsa cihazınız da Gelişmiş Wi-Fi bölümüne gidin, “Wi-Fi’ı başlat” ve “Düşük Wi-Fi sinyali bağlantısını kes” seçeneklerini kapatıp tekrar deneyebilirsiniz.

Smart Switch Yazılım Güncelleme İndir

Smart Switch yazılım güncelleme uygulamasına Google Play üzerinden ulaşabilirsiniz. Smart Switch indir işlemini aşağıdan yapabilirsiniz.

Smart Switch İndir

Smart Switch İndir