Silkroad C7 hatası (Kesin Çözüm)

tarafından
37
Silkroad C7 hatası (Kesin Çözüm)

Silkroad failed to connect to server hatası C7 C8 C9 C10 bu alınan hatalar genel bağlantı hatalarıdır. Bu hataları aldığınız ilk olarak internetinizi kontrol etmenizi tavsiye ederiz. C7 C8 C9 C10 hatalarının çözüm yolları aşağıda mevcuttur.

C7 Hatası Nedeni ve Çözümü

Silkroad online sunucuların boşaldığında C7 hatası görülmektedir. Birkaç dakika içerisinde düzelecektir.

 C8 Hatası Nedeni ve Çözümü

C8 hatasını oyuncular oyuna update geldiğinde almaktalar. Çoğu oyuncu oyuna sro_client.exe den giriş yaptığı için update dosyalarını alamamakta ve hata almakta. Silkroad.exe dosyasından giriş yapıldığında güncelleme gelecek ve sorun çözülecektir.

C9 Hatası Nedeni ve Çözümü

C9 Hatası sunucu ile bilgisayarınız arasındaki bağlantı ile alakalıdır. Sunucuların tam dolması, server kapasitesinin zorlanmasından dolayı bağlantı tam sağlanamıyor olabilir. İkinci bir yol ise Bilgisayarınızda firewall programınızın var ise programın silkroad.exe’nin internete ulaşmasına izin vermediğinde meydana gelebilir. Silkroad.exe’ye izin veririldiğinde sorun çözülmüş olur.  Son olarak wifi üzerinden bağlantı yapıyorsanızda bu hatayı alabilirsiniz. Bir kablo yardımıyla bağlanmak faydalı olacaktır.

C10 Hatası Nedeni ve Çözümü

C10 Hatası aynı bilgisayarda loader ile iki adet silkroad açınca meydana gelmektedir. Hatayı gidermek için silkroad klasörünü çoğaltmanız yeterli olacaktır.