Samsung ’tan Katlanılır Özellikli Telefon Geliyor

tarafından
25
Samsung ’tan Katlanılır Özellikli Telefon Geliyor
 Samsung ’tan Katlanılır Özellikli Telefon Geliyor
 
Teknoloji pazarının lider markalarından biri olan Samsung dur durak demeden hizmetlerine devam ediyor. Şimdiler de ise elde edilen kaynaklara göre dünya markası Samsung bir ilki gerçekleştirerek katlanılır özellikli telefonu piyasaya sunacak. Samsung yalnızca bununla da sınırlı kalmayarak MWC etkinliği içerisinde aynı zamanda bükülebilir teknoloji cihazlarını devreye sokmaya başlayacak.
Üstelik katlanabilir özelliğe sahip olan bu ürünler hem içe hem dışa çok rahat şekilde bükülebilir olacağından dolayı kullanıcıya da ister istemez son derece kolaylık sağlamaya başlayacak. Samsung ’tan Katlanılır Özellikli Telefon gelecek haberini alan teknoloji severlerde doğal olarak bu cihazın tanıtımı ne zaman yapılacağına ve piyasa ne zaman sunulacağına dair düşüncelere şimdiden girmeye başladı.
Online platformda bir diğer elde edilen önemli bilgilerden ise hem içe hem de dışa çok rahat şekilde bükülme özelliğine sahip katlanır telefonlar üstün işlemci, yüksek çözünürlük ve hızlı çalışma kapasitesine sahip olacak. Bu sayede istediğiniz hemen her şeyi çok rahat bir şekilde yapmaya başlayacaksınız.
Tam olarak piyasaya sunulacak katlanır özelliğe sahip cihaz ile ilgili bir fiyat bilgisi elimize ulaşmamaktadır. Fakat son derece üstün yapıya sahip akıllı cihazın piyasa değerinin biraz üstünde bir rakamla teknoloji sahiplerine sunulacağı düşünülüyor. Müşteriler tarafından kolay şekilde erişebilecek özel sergi salonunda Samsung katlanır akıllı cihaza ulaşıp yakından inceleme şansına sahip olacaksınız.