PVZ 2 APK İndir (Plants vs. Zombies Hileli ve Orjinal APK)

tarafından
30
PVZ 2 APK İndir (Plants vs. Zombies Hileli ve Orjinal APK)

PVZ 2 APK dosyasını sizler için hızlı bir indirme sitesine yükledik PVZ plants vs zombies oyununun kısa yazılışıdır. Sizin için indirme linkleri aşağıda hazır. PVZ Mod ve Hileli APK dosyası bulunmakta yanında isyeneler için 12 MBlık Orjinal hilesiz son sürüm apk dosyası da bulunmaktadır. İsteyenler PVZ 2 mod apk dosyasını ve SD data dosyasını indirerek telefonlarına sınırsız para hilesi güneş hilesi ile oyunlarına devam edebilirler. Dileyenler ise orjinal PVZ2 APK dosyası 12MB boyutunda ,indirip orjinal dosyaları ile oyunu oynayabilirler.

BİTKİLER VE zombi yüzlerce KEŞFEDİN
Lav Guava ve Lazer Bean gibi yaratıcı olgunlaşanlar dahil diğer bahçecilik gözde öğrencileriyle, yüzlerce birlikte, Ayçiçeği ve peashooter gibi favori çim efsaneleri toplayın. Jetpack Zombie ve Denizkızı İth gibi her fırsatta zombi büyük bir dizi ile ayak-to-eksik-toe Go – hatta yaygın Zombi Tavuklar adresinin beyni korumak gerekir!

GÜÇLÜ bitkiler büyümek
Oynamak olarak Tohum paketler kazanın ve önce hiç olmadığı gibi bitkiler yakıt bunları kullanın. Güç yukarı saldırılar çift aşağı savunması, dikim zamanı hızlandırmak ve hatta tamamen yeni yetenekler kazanırlar. zombiler çim gitti olduğundan emin olmak için bitkilerin Boost!

UZAY VE ZAMAN YOLCULUK
11 çılgın dünya genelinde Savaşı, Eski Mısır’dan Uzak Geleceğe ve sonrasında. 300’den fazla seviyeleri, ultra zorlu sonsuz bölgeleri, eğlenceli mini oyunlar ve günlük Piñata Parti olaylarla her zaman tamamlamak için yeni bir meydan okuma var. Artı, hazır en iyi savunma – Dr Zomboss her dünyanın sonunda sizi almaya bekliyor!

Seyahat Giriş İLE FAZLA İNCELEME
Bir sonraki nereye hakkında Stumped? Yalnızca sizin için üretilmiş heyecan verici Görevler atılmak üzere Gezi Günlüğü başvurun. zaman dolmadan Planlanmış Görevler tamamlayın veya Epik Görevlerinde bir dizi almak ve özel ödüller kazanın.

PVZ 2 APK Resimleri

PVZ 2 APK İndir

APK Adı: PVZ 2 APK (Plants vs. Zombies 2 APK)

Hileli APK Boyutu : 9.78 MB

Hileli SD DATA Boyutu: 437 MB

Orjinal APK Boyutu: 12.7 MB

PVZ 2 Hileli Modlu APK İndir

PVZ 2 Mod APK için SD DATA indir

PVZ 2 APK Orjinal İndir