NFS Payback Sistem Gereksinimleri ve Çıkış Tarihi

tarafından
23
NFS Payback Sistem Gereksinimleri ve Çıkış Tarihi

Need for Speed tarafından oyuncularının uzun zamandır beklediği yeni oyunu Payback geçtiğimiz hafta Trailer’ı Youtube üzerinde yayımlanarak duyurulmuştu artık NFS Payback Sistem Gereksinimleri ve Payback çıkış tarihi de belli oldu. Oyunun oyuncular ile buluşacağı tarih ve bilgisayarınızın sistem gereksinimlerini karşılayıp, karşılayamayacağını haberimizden öğrenebilirsiniz. İşte uzun zamandır beklenen NFS Payback’in detaylı bilgileri!

NFS Payback Sistem Gereksinimleri

  • 64 Bit Zorunlu Windows işletim sistemi.
  • 45 GB Depolama alanı
  • NVIDIA GTX 560 ve ya Radeon R7 260 Modelleri ve üstü.
  • Minimum 2 GB Ekran kartı hafızası.
  • 6GB Ram.
  • i3 ve üzeri işlemci.
  • Zorunlu DX 11 desteği.

[irp posts=”463″ name=”En Ateşli 10 Cosplay”]

Yukardaki sistem gereksinimleri, NFS Payback için minimum düzeyde hesaplanmış gereksinimler olup minimum grafikleri desteklemektedir. Daha üst modellerde ve daha üst sistemlerde daha rahat çalışacak olup. 8 GB Ram ve GTX 980 Ekran Kartı TeknoGodZ tarafından tavsiye edilmektedir. Ayrıca NFS Payback çıkış tarihi bilgisinide aşağıdan alabilirsiniz. Sistem gereksinimleri hakkındaki yorumlarınızı bize iletmeyi unutmayın.

Hadi Bakalım! Kimlerin Bilgisayarları Kaldırıyor Yorumlardan Sisteminizi Yazın! Düşmanları bi çatır çatır çatlatalım 🙂

NFS Payback Çıkış Tarihi

NFS Payback çıkış tarihi trailer videosuyla birlikte duyurulmuş oluo Need for Speed tutkunlarıyla 10 Kasım 2017 tarihinde tutkunlarıyla buluşacak. Ayrıca PC, PC Download, PS4, Xbox One için NFS Payback oynanabilir şekilde yayımlanacak oyunun Ön siparişi de başlamış durumda ön sipariş de bulunmak isteyen arkadaşlar ise Ön Sipariş linkinden hemen satın alıp ilk oynayacaklardan birisi olabilirler.

Origin Access kullanıcıları içinde 10 saatlik free trial şeklinde ücretsiz olarak dağıtılacak. İlk deneme fırsatını Origin Access kullanıcılarının tadacağını da burdan duyurmuş olalım. Siz oyunu almak istiyor musunuz aşağıdan Trailerını izleyip bize yorumlardan iletebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=kc-OcOduEx0