Need For Speed 2017 Geliyor!

tarafından
20
Need For Speed 2017 Geliyor!

En çok sevilen araba yarışı oyunu olan Need For Speed serisinin yeni oyunu olan Need For Speed 2017 geliyor. Electronic Arts ve Ghost Games ortaklığında seriye yeni bir başlangıç yapmış ve 2015 yılında reboot olarak ilk oyunuyla oyuncularla buluşmuştu. Bu gelişmelerin ardından Electronic Arts her sene yeni bir NFS yapmaycaklarını 2 3 yılda bir seiye yeni bir oyun ekleyeceklerini açıklamıştı.

[irp posts=”511″ name=”Assassin’s Creed Origins, Milattan Önce 2300 Yıllarında Geçecek!”]

Need For Speed 2017 Geliyor!

2015 yılında çıkarılan serinin son oyunu 2015 yılında PS4 ve Xbox için gelmiş 2016 yılında ise PC platformunda kullanıcılarla buluşmuştu. Yeni gelen bilgilere göre serinin yeni oyunu olan Need For Speed 2017 oyunu ise beklenildiği gibi Electronic Arts ve Ghost Games ortaklığı ile gelecek. Resmi olarak da açıklanan serinin yeni oyunun içeriği de belli olmaya başladı.

Yeni Need for Speed oyunu bir önceki Need for Speed gibi detaylı bir modifiye ve araç özelleştirme seçeneğine sahip olacak. Bunun yanı sıra oyunseverler tarafından eleştiren online gereklilik de bu oyunda kalkacak ve yeni oyun offline olarak da oynanabilecek.

Serinin diğer oyunlarında olduğu gibi sokak yarışları ve polis kovalamacaları serinin yeni oyununda da ön planda olacak. Araç bakımının yanı sıra sürücülerin kişisel gelişimi de ön planda olacak.

Need For Speed 2017 Ne Zaman Tanıtılacak?

Electronic Arts ve Ghost Games, yeni Need For Speed oyunu hakkındaki detaylı bilgiyi fragmanı ve oynanış videosunu EA Play 2017 etkinliğinde paylaşacak. Bu etkinlik ise 10 Haziran’da ülkemiz saatine göre 22.00 ‘da gerçekleşecek.

Yeni gelecek olan oyunun serinin diğer oyunlarında olduğu gibi PC, PS4 ve Xbox platformlarında gelmesi beklenmekte.