Moto Z2 Play Özellikleri ve Tasarımı

tarafından
16
Moto Z2 Play Özellikleri ve Tasarımı

Moto Z2 Play özellikleri ve tasarımı ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor. Moto Z Play ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran firma Moto Z2 Play ile yeniden gündeme gelmek istiyor. Moto Z2 Play ‘in önceki model olan Moto Z Play ‘a göre daha ince tasarım ve daha az kapasiteli batarya ile gelmesi beklenmekte. Moto Z2 Play ‘in daha önceden görünümü sızdırılmış ve beğeni toplamıştı. Gelen son bilgilere göre de Moto Z2 Play ,Moto Z Play  ‘e göre daha ince çerçevelerle karşımıza çıkacak.

Moto Z2 Play Tasarımı

Gelen bilgilere göre Moto Z2 Play 6 mm kalınlığa sahip olacak. Bu da demek oluyor ki Moto Z Play ‘den 1 mm daha ince olacak. Moto Z Play 145 gram ağırlığındaydı. Yeni gelecek olan modelin ise 20 gram hafif olacağı gündemde.

Moto Z2 Play Özellikleri

Batarya kapasitesinin de bir önceki modelden daha düşük olması beklenmekte. Moto Z2 Play ‘in 3000 mAh batarya kapasitesi ile geleceği gelen bilgiler arasında. Moto Z2 Play gücünü ise 2.2 gHz Octa-Core sekiz çekirdeği olan Snapdragon 626 yonga setinden alacak. 4 GB RAM ve 64 GB dahili hafıza ile gelmesi beklenen model 5.5 inçlik Full HD ekrama sahip olacak. f/1.7 diyaframa sahip 12MP arka kamera ve 5MP ön kamerayla gelecek olan modeli merakla bekliyoruz.