Metin2 Version Check Hatası Çözümü

tarafından
36
Metin2 Version Check Hatası Çözümü

Metin2 Version Check hatası genellikle Metin2 haricinde, Metin2 tarafından virüs olarak algılanan programların kullanılması sonucunda oluşuyor. Yani Metin 2 artık oyun açıkken yanda bir tula bile basacak bir program istemiyor. Çünkü hile mi veya ne olduğu konusunda kararsız kalınması sonrasında bu güncelleme ile artık yandan ek programlar açık olanlarda böyle Metin2 Version Check hatası vermeye başladı.

Sadece program kullanmıyor olmanız yetmiyor bu hata bir kere verdikten sonra programı kullanmasanızda  programı silmişde olsanız hatanın çözümü neredeyse yok veya çok zor size aşağıda bulduğum çözüm yöntemini anlatacağım ama bir daha benzer programların kullanımında yine aynı hatayı verecektir. Hatta Metin2 oyuncularına Steam üzerinden oynamayı ve yan hiçbir ürün program kullanmamayı tavsiye ediyorum.

Metin2 Version Check Hatası Çözümü

  • Metin2 yi bilgisayarımızdan tamamen kaldırıyoruz.
  • Kaldırma işlemini kesinlikle sadece dosyaları silerek değil tüm adımları okuyarak Program ekle kaldır üzerinden yapacaksınız.
  • Program ekle kaldır üzerinden yapılmayan silme işlemleri REGISTER yani kayıt defterinde tutulan verilerin temizlenmemesine ve bu hatayı tekrar almanıza yol açar.
  • Sonrasında temiz bir şekilde bot/hile vb. programları tamamen silerek indirip kurulum yapıyoruz. Mümkünse Steam üzerinden metin2 yi tercih ediniz.