LoL Whoops something broke Hatası Çözümü

tarafından
24
LoL Whoops something broke Hatası Çözümü

League of Legends oyuncuları bugün Whoops something broke hatası ile yüzleşiyorlar. LoL Whoops something broke Hatası çözümü konusunda size bilgiler vereceğiz. Bu hatayı bug splat hatası çözümü şeklinde arayan birçok arkadaş var “bug splat” zaten hatalar oluşunca LoL’e rapor vermenizi sağlayan bir sistemdir. Son gelen güncelleme ile bazı oyuncu arkadaşlarımıza oyunun giriş penceresinde bazılarına ise karakter seçim ekranında gelen bu hatanın çözümü ise çok basit bu hatanın çözümü için tek yapmanız gereken dosya taramasını başlatarak LoL üzerinde hata onarımı yapmak. Size bu sorunun çözümünü adım adım anlatıyoruz 🙂

Bug Splat Hatası Çözümü

LoL Whoops something broke Hatası yada bug splat hatası çözümünü size aşağıda resimli şekilde anlatmaya çalıştık ayrıca bu sorun çözümünü denedikten sonra işe yaramazsa sayfanın en altında bir çözüm yolu daha mevcut. Onu da deneyerek bu whoops something broke hatasını çözebilirsiniz.

Hatanın 2. Çözümü

Hatanın çözümü için eski Client’i kullananların yenisine yeni Clienti kullananların eskisine geçmesi de geçiçi bir çözüm olabilir. Bu hatanın giderilmesi için LoL çalışmalara başlamış ve yakında bir fix update gelecek.