Klavyesiz Macbook Geliyor

tarafından
23
Klavyesiz Macbook Geliyor

                                                        Klavyesiz Macbook Geliyor 

Teknoloji denildiği vakit kalıcı eskimiş kavramını da akılların aynı köşesinde makam edildiği herkesin malumudur. hususuyla okunuşu zirvede mekan düzlük şirketler hakkında bu yenilik kavramı devamlı geliştirme ve daima inkişaf odaklıdır.

 Bu konuyla alakadar olarak elektronik beyin sektöründe kalitesi herkesçe malum okunuşu tartışmasız genişlik uygun dizüstü bilgisayarlardan olan Macbook yoluna bilinmeyen yalnız iddia henüz gelmiş durumda.

Bu konuda Apple teknoloji yenilik konusunda öte düzey eş şirket olarak biliniyor ve baki ürünlerine yenilik üzerine teceddüt katıyor. Yine bu yenilikçiliğini konuşturacak olan Apple şirketi, aldığı bir kez patent ile ilerleyen yıllardaki MacBook cihazlarında klavyeden vazgeçecek gibi görünüyor. 


Bunun alegori ise klavye alegori rahat bir kez dokunmatik görüntülük kullanacak olan Apple şirketi, değiştirmeden telefon okunuşu tabletlerdeki gibi dokunmatik klavyeyi yerleştirecektir. Böylelikle tamamı ile özelleştirilebilir birleşik klavye yapısına iye olacak olan MacBook, bunun nispetle ise kullanıcının istediği gibi özellikleri klavyesine eklenebilecektir.