Karşınızda Muz Telefon “Banana Phone”!

tarafından
19
Karşınızda Muz Telefon “Banana Phone”!

Muzdan telefon mu olur diyenler eğer Banana Phone Projesi gerçekleşirse… Apple telefonlarımızın yerini yakın bir gelecekte bir muzun alması kaçınılmaz…

Indiegogo’da bulunan Banana Phone projesi, son günler de sıkça ortaya atılan çılgınca bir düşünce.Adından da tahmin edeceğiniz üzere Banana Phone projesi telefonunuzla Bluetooth üzerinden bağlantı yapıp, görüşmeler yapabileceğiniz muz şeklinde bir aksesuar fikri. Banana Phone günümüzde düşünüldüğünde arkadaşımıza şaka yapmak veya muzla konuşurken başkalarının buna nasıl bir tepki vereceğini izlemek amacıyla kullanılabilinecek araç gibi görünse de ansızın bir gün hayatımızda yer alabilir.

Muz Telefon “Banana Phone”

iOS ve Android’li cihazları destekleyen muz telefon Banana Phone, şarjlı piliyle yaklaşık 10 saatlik konuşma süresi ve 70 saatlik bekleme süresi sunuyor. Hoparlör ve mikrofona sahip cihazın üzerinde üç işlev düğmesi var.

[irp posts=”369″ name=”iOS Mu Android Mi 2017 Kıyaslaması !”]

Anneler Günü İçin Banana Phone!

Anneler gününde annenizi kızdırmak için birebir hediye olacak Banana Phone beklenmedik anda trendlere de girebilir.Bir bakmışız sevgililer günü hediyemiz Banana Phone. Avrupa üzerinde ‪‪Opera‬, ‪WhatsApp‬, ‪Telegram‬, ‪Facebook Messenger‬ üzerinde trend olan Banana Phone için ikoncan ‪ordu‬ları da harekete geçmiştir belki de.‬

Hayata geçmek için son 23 günü kalan Banana Phone, dünya çapında sevkiyat için 40 dolarlık fiyat sözü veriyor. Fakat buna benzer her projenin zamanında tamamlanmayabileceğini hatırlatmakta fayda var. Ayrıca Banana Phone, Gearing Up 4 Gorillas ortaklığı ile satış gelirlerinin yüzde 1’ini goril koruma kurumuna aktaracak.