iOS 11 Ne Zaman Çıkacak?

tarafından
15
iOS 11 Ne Zaman Çıkacak?

“iOS 11 Ne Zaman Çıkacak?” sorusu iOS 10.3.2 haberlerinin gelmesinden sonra en çok sorulan sorulardan biri haline geldi. Apple’ın yeni işletim sistemini tanıtacağı tarih belli oldu. Teknoloji dünyasının önde gelen firmalarından biri olan Apple, yazılımsal ürünlerini geliştirmek için hazırlandığı Worldwide Developers Conference (WWDC) 17 etkinliğinin tarihi duyurdu.

iOS 11 Ne Zaman Çıkacak?

Haziran ayında gerçekleştirilmesi beklenen bu etkinliğin beklendiği gibi 5 ile 9 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirileceği duyuruldu. Merak edilen “iOS 11 Ne Zaman Çıkacak?” sorusunun cevabı da 5-9 Haziran olarak netleşti.

[irp posts=”361″ name=”iOS 10.3.2 Ne Zaman Çıkacak?”]

ABD’nin Kaliforniya eyaletindeki San Jose’da düzenlenecek olan etkinliği burada belirtilen linkten canlı olarak izleyebileceksiniz. Ayrıca etkinliği Apple Tv’den de takip edebilirsiniz. Peki Firma bu etlinlikte nelerle karşımıza çıkacak? Yapılacak olan bu etkinlikte iOS 11, tvOS 11, watchOS 4 ve macOS 10.13 güncellemeleriyle birlikte karşımıza çıkacak.

Güncellemelerin yanı sıra Apple’ın bu etkinlik kapsamında bir de akıllı hoparlör modelini tanıtmasını ve akıllı hoparlör yönetimleri için geliştirilen Siri AiprPlay’le birlikte  karşımıza çıkmasını bekliyoruz.Gerçekleştirilecek olan bu etkinliğin bu güne kadar gerçekleştirilen en iddialı etkinlik olacağı da söylenmekte.