iOS 11 Beta 2 den Haberler Var!

tarafından
21
iOS 11 Beta 2 den Haberler Var!

iOS 11 Beta 2 sürümü bu hafta iöerisinde yayımlanacak Reddit üzerinde başlayan tartışma ışığında geliştiricilerin ortak düşüncesi iOS 11 Beta 2 sürümünün 17 Haziran günü yayımlanacağı yönünde. Ayrıca iOS 11 ile ilgi çekmeyi başarak Apple’ın iOS 11 beta 2 ile yeni özellikler de ekleyebileceğini duyurmuştuk. Apple iOS11 ile yakaladğığı başarıyı bu yıl beta lar ile mevcut sounları fixlemek yerine yeni özellikler ekleyecek gibi geliyor.

[irp posts=”1095″ name=”iOS 11 İndir ve Kur işlemi Resimli Anlatım”]

Lakin beta sürümleri tamamıyla low level developerlar için önermekteyiz çünkü iOS 11 Beta 1 de de gördük ki büyük tam sürüm yayımlanmadan önce büyük eksiklikler bulunuyor. Yani geliştiri olmadığınız takdirde yüklemeyiniz. Telefonunuzun kullanabilirliğini azaltabilir henüz tam çalışmayan düzgün çalışmayan özellikler canınızı sıkabilir ve işlerinizin aksamasına sebeb olabilir. Bu sebebten ötürü iOS 11 beta 1 ve beta 2 sürümlerini stable yani stabil kamusal sürümü yayımlanmadan yüklemenizde TeknoGodZ tarafından önerilmemektedir.

iOS 11 hakkında neler düşünüyorsunuz sizce Apple bu işi kıvırabiliyor mu yorumlardan bize düşüncelerinizi iletin! Düşüncelerinizden derlenmiş bir iOS 11 kullanıcı yorumları haberi yapabiliriz..