iOS 10.4 Güncellemesi Yaklaşıyor

tarafından
17
iOS 10.4 Güncellemesi Yaklaşıyor

iOS 10.3.1 yi resmi olarak piyasaya süren ve 10.3.2nin beta sürümlerinin sonlarına yaklaşan Apple firması, güvenliğe ve stabilizasyona yoğunlaşarak Apple’ın bildiğimiz gibi her şeyden azar azar değil de, bir şeyi tam anlamıyla başarana kadar uğraşma politikasını takip ettiğini gösteriyor. Buna dayanarak henüz kesin bir bilgi elimize ulaşmasa da iOS 10.4 ile beraber firmanın, pil ömrü ve güvenlik üstüne çalışmalar yapacağını söyleyebiliriz. Bunun la birlikte iOS 10.4 ne zaman çıkacak sorunsuna henüz kesinleşmiş bir cevabımız yok. iOS güncellemelerinin kullanıcıya dağıtılış periyotlarına göre yaklaşık 3 ay gibi bir süre daha bekleyeceğimizi düşüyoruz. Tabiki yeni bilgiler geldikçe bu haberimizde sizinle paylaşacağız. Şimdilik sabırlı olmalısınız.

 

iOS Haftalık Ücretsiz Uygulamaları Buradaki Linkten Öğrenebilirsiniz ![irp posts=”371″ name=”iOS 10 Operatör İsmi Değiştirme”]

iOS 10.4 Özellikleri

  • Güvenlik Güncelleştirildi
  • Siri Güncelleştirildi
  • Batarya kullanımı optimize edildi
  • Stabilizasyon arttırıldı

 

Ne Zaman Çıkacak

Yazımızın başında da belittiğimiz gibi bunun la alakalı henüz kesinleşmiş bir bilgi yok. Fakat geliştiriciler için yayınlanan iOS10.4 beta sürümünün 1.5 – 2 aya kadar çıkmasını bekliyoruz. Tüm kullanıcılara resmi bir şekilde yayınlanması ise bundan bir ay sonraya kadar uzayabilir.

Apple ‘ın orjinal sitesine gitmek ve ürünleri incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.