Instagram İstatistikler Özelliği Nasıl Kullanılır?

tarafından
27
Instagram İstatistikler Özelliği Nasıl Kullanılır?

Instagram istatistikler özelliği geldikten sonra insanlar instagram da bu özelliği nasıl açacaklarını ve nasıl kullanacaklarını araştırmaya başladı fakat internette herhangi bir rehber bulunmaması sebebiyle sizin için instagram istatistikler özelliği açma ve kullanmayı anlatacağım. Resimli bir anlatım şeklinde yapacağım bu İstatistikler özelliğini çok basit bir şekilde sizde telefonlarınızdan ve Web uygulamasından açıp kullanmaya başlayabileceksiniz.

Instagram İstatistikler Özelliği Açma

Instagram istatistikler özelliği açma işlemi aslında instagram hesabınızı işletme profiline dönüştürme işlemidir. Yani sizlere öncelikle hesabınızı İşletme Profiline nasıl dönüştürürsünüz onu anlatacağım aşağıdan lütfen adımları bir bir takip ederek ilerleyiniz.

Instagram İşletme Profiline Dönüştürme

Instagram işletme profiline dönüştürme nasıl yapılır sorusunun cevabını sizlere aşağıda adım adım anlatıyorum arkadaşlar takıldığınız yerleri lütfen bana yorumlardan sormayı unutmayınız takıldıüınız yerlerle ilgili yardımcı olmaktan çekinmeyiz ve sizlere bu instagram işleri için hızlı bir şekilde yanıt veririz. Şimdiden kolay gelsin yorumlarda bu işlem hakkında soru soracak arkadaşlar işlemin adım numarasını ve nasıl bir sorunla karşılaştıklarını da bize hızlıca iletirlerse bizde onlara daha iyi ve hızlı yardımcı oluruz.

  • Instagram Profilinize gidip simgesine dokunun. Yani ayarlarınıza giriş yapın.
  • Instagram hesap ayarları kısmında bulunan İşletme Profiline Geç butonuna dokunun.
  • İşletme Profilini Ayarla sayfasında, işletmenizin iletişim bilgilerini inceleyin, istediğiniz değişiklikleri yapın ve Bitti‘ye dokunun.

Evet arkadaşlar instagram hesabımızı işletme profiline geçirdik şimdi Instagram istatistikler özelliği bizim için aktif olmuş oldu şimdi sizlere nasıl Instagram da istatistikler özelliğini kullanacağınızı anlatan rehber kısmına geçiyoruz.

[irp posts=”685″ name=”2017 Yılının En Güzel WhatsApp Durumları”]

Instagram İstatistikler Özelliği Nasıl Kullanılır?

Hesabınızı işletme profiline geçirdiyseniz yada daha önceden zaten işletme profilinde olan bir instagram hesabınız varsa artık önünüzde istatistiklere ulaşmak için sadece 1 2 ufak adım kaldı adımları aşağıdan takip edip takıldığınız yerleri yorumdan sormayı unutmayınız.

  • Instagram da sağ alttan profil sayfanıza gidin.
  • Profil sayfanızda bulunan   simgesine tıklayın.
  • Instagram istatistiklere ulaşmış bulunmaktasınız. Teşekkür yada düşüncelerinizi yorumlardan iletmeyi unutmayınız.