Instagram Hesabı Silme Resimli Anlatım

tarafından
16
Instagram Hesabı Silme Resimli Anlatım

Evet arkadaşlar daha önce Instagram hesabı dondurma hakkında resimli bir anlatım yayınlamıştık orada da Instagram hesabı silme konusunda resimli anlatım yapacağımı söylemiştim. Sık sık gelen maillerde sorulan sorulardan bir tanesi de instagram hesabı nasıl silinir? hesabı silme işlemi nereden yapılır gibi sorular. Size bu resimli anlatımda instagram hesabını kalıcı olarak silmek işlemi yani ortadan kaldırma işlemini anlatacağım onun yerine geçici olarak kapatma dokdurma işlemi için hemen bu paragrafın altındaki gönderide nasıl hesabı geçici olarak dondurabileceğinizi yine resimli anlatım şeklinde görebilirsiniz.

[irp posts=”1096″ name=”Instagram Hesabı Dondurma Resimli Anlatım”]

Instagram Hesabı Silme

  1. Öncelikle https://www.instagram.com/ adresine giriş yapıyoruz. Buradan karşımıza çıkan aşağıdaki gibi instagram hesap girişinden hesabımızı açıyoruz. 
  2. Giriş yaptıkdan sonra Instagram Hesabımı Sil linkine tıklıyoruz ve aşağıdaki gibi bir alan çıkacaktır bu kısımdan hesabı silme işlemini tamamlamak için gereken ayrıntıları tamamlıyoruz. 
  3. Hesabı neden siliyorsun kısmından silme seçeneklerini görebilirsiniz burdan seçim yaptıktan sonra aşağıdaki gibi bir alan çıakcaktır.
  4. Bu kısım hesabı size sildirmemek için yalvardıkları ve çözüm önerisi ilettikleri kısım ama biz bunları yemeyiz sileceğiz hesabı şimdi direk Devam etmek için şifre girin kısmına hesabınızın şifresini girin ve en altta bulunan Hesabımı kalıcı olarak sil butonuna tıklayın. İşlemleri takip ettiğinizde instagram hesabı silme işlemini tamamlamış olacaksınız.

Çıkan soru ve sorunlarınızı yorumlardan bize iletirseniz hemen sizin için bir çözüm bulacağız. Başla resimli anlatım rehberleri isteğiniz varsa bunlarıda bize yorumlardan yada mail yoluyla iletebilirsiniz. Bu makale işinize yaradıysa lütfen yorum bırakmayı unutmayınız.