Instagram Hesabı Dondurma Resimli Anlatım

tarafından
25
Instagram Hesabı Dondurma Resimli Anlatım

Instagram hesabı dondurma konusunda gelen yoğun mesajlardan sonra sizlere Instagram hesabı nasıl dondurulur isimli bir resimli rehber hazırlamaya karar verdim. Bu rehberin yanı sıra yine gelen mesajlardan olan instagram hesabını tamamen kapatma işleminin nasıl yapıldığını da anlatan bir resimli rehber daha hazırlayacağım şimdilik hesabı dondurma işlemi ile devam edelim. Biliyorsunuz ki benim rehberlerim çok açıklayıcı ve net olur resimler ve ineraktif öğeleri sık kullanırım YİNE de anlamadım diyen arkadaşlar olursa yorumlardan takıldıkları noktaları bizimle paylaşırlarsa oradan da destek olurum arkadaşalar.

Ayrıca instagram hesabı dondurma işleminizi bu rehber sayesinde tamamladıktan sonrada bi teşekkür yorumunu çok görmezsiniz diye umuyorum inşallah çok gören olmaz bize yapabileceğiniz en güzel destek yorumlarınız olacaktır. Şimdiden herkese teşekkür ettim rehberimize başlayalım hadi bakalım instagram hesaplarını donduralım 🙂

Instagram Hesabı Dondurma

  1. Öncelikle https://www.instagram.com adresine gidiyoruz ve aşağıdaki resimdeki gibi kullanıcı adı ve şifremizle websitesi üzerinden Instagram hesabımıza giriş yapıyoruz. 
  2. Giriş yaptıktan sonra Hesap Ayarları sekmesine gidin yada direk linke tıklayın.. Karşınıza aşağıdaki gibi bir alan çıktıysa doğru yoldayız demektir. Aşağıdaki alana bir şekilde ulaşalım.
  3. Evet sayın arkadaşlar şimdi sayfayı en alta kadar kaydırıyoruz. Orada aşağıdaki resimdeki işaretlendiği gibi “Hesabımı Geçiçi olarak bilmem naap” düğmesine basıyoruz. 
  4. Bu düğmeye bastığımızda yeni açılan sayfa aşağıdaki gibi olacaktır bu sayfadan da “Hesabımı dondur” düğmesine basıyoruz tabiki önce açılır kutucuktan biraz ara vermek istiyorum seçeneğini seçip açıklama yazmanız gerekli buyrun.

Evet arkadaşlar Instagram hesap dondurma nasıl yapılır hesabı nasıl dondurulur gördük anladık diye düşünüyorum şimdiden herkese iyi dondurmalar :))