Hello Neighbor Oynayış ve Sistem Gereksinimleri

tarafından
22
Hello Neighbor Oynayış ve Sistem Gereksinimleri

Hello Neighbor oynayış ve Hello Neighbor sistem gereksinimlerini siz değerli arkadaşlarımızla paylaşalım dedik. Çıkış Tarihi Steam üzerinde 2017 Yazı olan Hello Neighbor şimdiden bir çok oyuncunun dikkatini çekmiş durumda. Türkçe dilini desteklemeyecek olan bu oyun Türkiye’de de büyük bir ilgi gördü. Geliştirilme süreci tamamlanan beta testleri yapılan oyuna Türkiye’den gelen bu ilgiden sonra Türkçe dil desteği eklenir mi bilemiyoruz.

Hello Neighbor karakterinizle komşunuzun evine sızdığınız korku-gerilim türünde bir oyun. Komşunuzun bodrum katında ne gibi sıralar sakladığını bulmaya çalışıyorsunuz. Ayrıca oyunda komşunuz şeklinde karşınıza çıkacak olan akıllı bilgisayar sizin hareketlerinizden öğrenerek sizi yakalamak konusunda baya sıkıştıracak gibi gözüküyor. Ayrıca bira tuzağı gibi daha bir çok tuzak da kapı girişlerine pencere altlarına kurulabiliyor.

Ayrıca oyunun yapımcısı Steam sayfası üzerinde oyunun cam-jump scare içermediğini komşunuzun evine sızdığınızda yaşayacağınız korku ve gerilimi size gerçekten hissettirmeye çalıştıklarını söyledi. Ne kadar başarılı olacaklar göreceğiz.

[irp posts=”659″ name=”Steam indirimi Günün Fırsatı Alan Wake”]

Hello Neighbor Sistem Gereksinimleri

Hello Neighbor aslında küçük ve yüksek bir oyun gibi gözükmese de grafik tasarımları gerçekten büyük ve soft olduğu için orta segment bir bilgisayara ihtiyaç duyurabilir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows 7 ve üstü.

İşlemci: i5 ve üstü.

Bellek: 6 GB RAM ve üstü.

Ekran Kartı: GTX 770 ve üstü.

Depolama Alanı: Sadece 2GB!

Hello Neighbor Trailer

https://www.youtube.com/watch?v=NTVmSLbcVxM