Galaxy Note 8 Render Görseli Sızdırıldı!

tarafından
23
Galaxy Note 8 Render Görseli Sızdırıldı!

Samsung Galaxy Note 8 render görseli sızdırıldı. Samsung’un merakla beklenen yeni amiral gemisi olan Galaxy Note 8 ‘e ait olan render görselleri sızdırıldı. Rengarenk seçenekleri ve arta tarafta yer alan veya almayan iki farklı parmak izi tarayıcı konumu seçeneği ile karşımıza çıkan Galaxy Note 8’in görsellerinin detayları haberimizde.

[irp posts=”1152″ name=”iOS 11 Özellikleri”]

2017 yılı tam bir teknoloji yılı oldu. Özellikle mobil telefon sektöründe şimdiden Galaxy S8, Galaxy S8 +, LG G6, Xperia XZ Premium, HTC U11 ve Xiaomi Mi 6 gibi muhteşem telefonlar duyuruldu.  Bu modellerin yanı sıra merakla beklenen modellerde mevcut.  iPhone 7s, iPhone 8, Google Pixel 2, LG V30 ve tabii ki Galaxy Note 8’i de görmeyi merakla beklediğimiz modellerden sadece bir kaçı. Samsung’un S serisi ile beraber en çok önem verdiği, satış yaptığı serisi olan Note serisinin yeni üyesi olan Note 8’in sızan render görselleri oldukça dikkat çekici.

Galaxy Note 8 Render Görseli Sızdırıldı!

Samsung Galaxy Note 8’e ait en yeni render görseller, Benjamin Geskin tarafından hazırlandı. İki farklı tasarım ile karşımıza çıkacak olan modelin S8 ve S8 +’ın tasarımına benzediğini söyleyebiliriz. S8 ve S8+’dan daha keskin ve belirgin ekran köşeleri le gelecek olan model de ,  S Pen kaleminde yer alması beklenmekte. Sızdırılan görüntüler de bir grup arkada parmak izi tarayıcı, diğeri ise ekranda parmak izi tarayıcı yer almakta. Galaxy Note 8’i merakla beklemekteyiz.