Galaxy Note 8 Fiyatı ve Çıkış Tarihi

tarafından
23
Galaxy Note 8 Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung’un merakla beklenen yeni amiral gemisi olan Galaxy Note 8 için geri sayım başladı. Geçen yıl yaşadığı talihsizliği tekrar yaşamak istemeyen ve o talihsizliği unutturmak isteyen Samsung, Phablet segmentinin yeni patronunu kullanıcılara sunmaya hazırlanıyor. S Pen kullanmayı seven kullanıcıların özellikle beklediği Galaxy Note 8 fiyatı ve çıkış tarihi ne zaman ? Detaylar haberimizde.

[irp posts=”1265″ name=”Galaxy Note 8 Özellikleri Belli Oldu!”]

Galaxy Note 8 Çıkış Tarihi

Bilindiği üzere Galaxy Note 7 Agustos 2016’da tanıtıldı. Ve Ağustos ayı içerisinde ABD’de satışa çıktı. Bu yılda aynı takvimin gerçekleşmesi bekleniyor. Beklentilere göre, Samsung Ağustos ayı içerisinde Note 8’i tanıtacak ve siparişleri almaya başlayacak. Zira Samsung iPhone 8’den önce yeni amiral gemisi olan Galaxy Note 8 ‘i tanıtmak istiyor. Diğer bir iddia ise Note 8 ‘in Eylül ayı başlarında tanıtılması yönünde ama iki gelen iddiada da ortak kanı Note 8, iPhone 8’den önce tanıtılacak.

Galaxy Note 8 Fiyatı

Bilindiği üzere Samsung’un en pahalı serisi Note serisi. Note 7 S7 Edge’den 80 dolar fazla oalrak ABD’de satışa sunulmuştu. yani 805 $’a satılmaya başlanmıştı. Samsung S8 Plus’ın 825 $’a piyasaya sunulduğunu da düşünürsek Galaxy Note 8 fiyatı 900 $ seviyesinde olacak. Fiyat oldukça yüksek olasada gelen hediyeler ile(256 GB microSD kart, Gear Fit 2 ve Gear VR kulaklık ) Samsung kullanıcılarının gönlünü fethetmeyi başarıyor.