Galaxy Note 7R Modeli Görüntülendi!

tarafından
24
Galaxy Note 7R Modeli Görüntülendi!

Geçen yıl piyasadan toplanan Galaxy Note 7 modelleri geri dönüyor. Samsung Galaxy Note 7 yi Galaxy Bote 7R olarak yeniden piyasaya sunmaya hazırlanıyor. Galaxy Note 7R modeli görüntülendi. Geçtiğimiz yıl merakla beklediğimiz Samsung’un Note 7 modeli bilindiği üzere bataryasında yaşanan sorun nedeniyle patlamış ve birçok olaya neden olmuştu. Samsung bu yaşanan gelişmelerden sonra modeli yeniden toplamıştı.

Topladığı telefonların bataryalarını değiştirerek yeniden piyasaya sunmuş fakat sunulan telefonlarda da batarya sorunlarıyla karşılaşılmıştı. Daha sonradan Samsung bütün telefonları yeniden toplayıp özür dilemişti. Şimdi ise yenilenen telefonları Note 7R adıyla yeniden piyasaya sunacak.

Galaxy Note 7R Modeli Özellikleri

Exynos 8890 işlemci ile gelecek olan Note 7R de 4 GB RAM yer alacak. 5.7 inç boyutunda olacak modelde 3200 mAh batarya kapasitesi yer alacak. 12 MP arka kamera ve 5 MP ön kamera ile gelecek olan model Android 7.0 Nougat ile karşımıza çıkacak.

Yeni bataryası ve ufak tefek değişiklerle tekrardan karşımıza çıkacak olan modeli merakla beklemedeyiz. Samsung bu modeliyle başarıyı sağlayabilecek mi? Bekleyip göreceğiz.