Galaxy Note 7R Fiyatı Belli Oldu

tarafından
24
Galaxy Note 7R Fiyatı Belli Oldu

Samsung bu yıl ki en büyük başarısızlığı olan Note 7’leri değiştirme kararı almıştı. Yeni Note 7 modeli olan Galaxy Note 7R fiyatı da belli oldu. Galaxy Note 7R çıkış tarihi ve diyatı konusunda insanların büyük bir merakı vardı. Ne kadar patlasada Note sevdalıları bu patlamayacak olan Galaxy Note 7R modelini bekliyor. Şimdiden yoğun talep ve ilgi gören yeni Note 7R cihazlarının fiyatı da belli olmuş oldu haberimizde bu bilgilere yer verdik.

[irp posts=”565″ name=”Galaxy Note 7R Özellikleri”]

Galaxy Note 7R Fiyatı

Note 7R fiyatı için henüz ortada Türkiye fiyatı belli olmasa da 2017 Note 7 lerin fiyatı amerika için 440$ olarak belirlenmiş durumda. 440$ aslında ilk Note 7 den daha az bir miktar. Türkiye fiyatı için daha önceki versiyona göre fiyatının %20-30 arasında daha ucuz olacağı da düşünülüyor. Samsuıng bu fiyatlandırmayı hem bir özür niteliğinde hemde insanları tekrar Samsung ürünlerine korkmadan alışmasını sağlamak amacıyla yapmış olabilir.

Ayrıca Cihaz Android 8.0 Güncellemesi de alacak aşağıdaki bağlantıdan Android 8.0 özellikleri ve çıkış tarihi hakkında bilgi alabilirsiniz.

[irp posts=”453″ name=”Android 8.0 Ne Zaman Gelecek ?”]