Fatih İnternet Engeli Kaldırma 2018 !

tarafından
24
Fatih İnternet Engeli Kaldırma 2018 !
Okullarda bulunan Fatih ağının internet erişim engeli bulunmakta bu yüzden bazı sitelere erişime izin verilmiyor. Fatih ağı ile internette dilediğiniz gibi, tüm sosyal medya platformlarında ve web sitelerinde dolaşabilmeniz için ne yapmanız gerektiğini hazırsanız gelin birlikte görelim 
fatih-İnternet engeli kaldırma 2017 !-worldne-bilisim
 Google Play Store‘dan veya sayfanın en altında bulunan butondan Hotspot Shield uygulamasını telefonunuza yükleyerek uygulamaya girin. Ardından karşınıza bir uyarı çıkacaktır. Bu uyarıda ise uygulama sizden kullanım için izin istiyor ve programın çalışabilmesi için de bu izni uygulamaya vermek zorundasınız. İzini vermek için ise anladım butonuna tıklayarak açılan panelden Hotspot Shield uygulamasının üzerine tıklayın ve hemen ardından kullanım erişimine izin ver seçeneğini aktif ettikten sonra uygulama sizi ana sayfasına yönlendirecektir.
fatih-İnternet engeli kaldırma 2017 !
Fatih ağına bağlandıktan sonra ortada bulunan Başlat butonuna tıklayın. Bu kısımda uygulamanın bağlanabilmesi için lütfen bekleyin. Ekranda, her iki tarafta da bulunan Kilobaytlar ve sürenin ilerlediğini gördüğünüz taktirde bağlanmış oluyorsunuz. uygulamadan çıkış yapın ve artık Fatih internet engeliolmaksızın istediğiniz sosyal medya sitelerine, uygulamalara,oyunlara kısacası normal internetiniz de girebildiğiniz tüm yerlere ulaşım sağlayabilirsiniz.
Fatih Wi-Fi şifresi : !1qaz2WSX3edc4RFV%56
Sorularınızı yorum yaparak sorduğunuz taktirde, tüm sorularınız en kısa süre içerisinde cevaplanacaktır.