Facebook Sms Güncelleme Kapatma

tarafından
23
Facebook Sms Güncelleme Kapatma

Sosyal medya denilince akla gelen ilk uygulama olan 7 den 70 e herkesin neredeyse kullandığı Facebook getirdiği yeni özellikle kullanıcıları rahatsız etmeye başladı. Yaz aylarında Facebook Messengere gelen yeni özellikle birlikte kullanıcıların sistemden haberdar olması için cep telefonlarına sms göndermeye başlamıştıç Pek çok kullanıcı tarafından beğenilmedi. Kullanıcılar son zamanlarda Facebook sms güncelleme kapatma başlığı altında konuyu araştırmaya başladılar. Tabi bu gelen smsleri çoğu insanlar zararlı bulurken kimi kişiler de yararlı buldu.

[irp posts=”367″ name=”En Çok Satan Otomobiller 2017″]

Facebook Sms Güncelleme Kapatma

Bu mesajlardan kurtulmak istiyorsanız yapmanız gereken işlemler aslında oldukça basit. Hesap Ayarları > Bildirimler > Kısa mesaj kısmından bildirim ayarlarını gerçekleştirebilmeniz mümkün. Burdan isterseniz kapatmak yerine bildirimlerinizi saat saat ayarlayabilirsiniz.

Ek olarak bu sorundan tamamen kurtulmak istiyorsanız, telefon numaranızı Facebook’tan silebilirsiniz. Bu işlemi ise  Hesap ayarları > Mobil  kısmına girerek gerçekleştirebilirsiniz. Bu kısımda numaramı kaldır seçeneğine tıklayıp garanti çözümü kullanabilirsiniz.