En iyi 5 Android Klavye Uygulaması

tarafından
24
En iyi 5 Android Klavye Uygulaması

Google Play magazında yer alan en popüler olan 5 Android Klavyesi ni sizler için bir araya getirdik. Günlük hayatta olmazsa olmazımız olan elimizden hiç düşürmediğimiz akıllı telefonların bir çoğu Android. Akıllı telefonlarda en çok kullandığımız özelliklerden biri de mesajlaşma. Mesaj yazarken Sesle yazma, kaydırarak yazma, kelime tahmini ile yazma ve daha bir çok farklı şekilde mesaj yazmamıza imkan sağlayan en pöpüler 5 Android Klayve Uygulamasını sizler için bir araya getirdik.

[irp posts=”488″ name=”Facebook Sms Güncelleme Kapatma”]

Google Klavye

Google tarafından geliştirilen bu kalvyede birçok özellik mevcut. Ayrıca bu kalvyenin Android cihazlarda yüklü olarak geldiğini de unutmayalım. Gboard isimiyle karşımıza çıkan bu klavye de kaydırarak yazma, sesli yazma ve kelime tahmini kullanarak yazma gibi bir çok farklı özellik mevcut. Ayrıca bu uygulamanın farklı tema ve duvar kağıtlarını da desteklediğini unutmayalım. Telefonunuz da mevcut değilse aşağıda verilen Google Play linkinden uygulamaya ulaşabilirsiniz.

Google Klavye İndir

Google Klavye İndir

 

TouchPal Klavye

Android klavye denilince ilk akla gelen klavyelerden biri olan TouchPal Klavye aldığı yılın en iyi uygulaması ödülünü de göz önünde bulundurursak en başarı klavye uygulamalarından biri diyebiliriz. Oldukça düşük RAM tüketimi ve özelleştirilebilir arayüzü ile kullanıcılarını memnun etmeyi başaran bu klavye de gelişmiş kelime tahmini, kaydırarak yazma ve sözcük kaydetme gibi bir çok farklı özellik yer almakta. TouchPal Klavye uygulamasını denemek isterseniz aşağıda Google Play linki verilmiştir.

TouchPal Klavye İndir

TouchPal Klavye İndir

 

SwiftKey Klavye

Çıktığı ilk günden beri dikkatleri üzerine çeken SwiftKey oldukça başarılı bir klavye uygulaması. Özellikle gelişmiş kelime tahmini ve kaydırarak yazma özelliği ile ön plana çıkan klavye uygulaması çok geçmeden Microsoft tarafından satın alınmıştır. SwiftKey Klavye uygulamasının içerisinde yer alan farklı temalardan istediğinizi seçebilirsiniz. SwiftKey Klavye uygulamasına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

SwiftKey Klavye İndir

SwiftKey Klavye indir

 

GO Klavye

Google Play mağazasının en eski uygulamalarından olan GO Klavye en popüler uygulamalardan biri olmaya devam ediyor. Özellikle bir çok farklı ayarını kendi zevkinize göre kişiselleştirebiliyor olunması bu uygulamanın sevilmesinin ana sebebi. GO Klavye uygulamasını kullanmak isterseniz binlerce farklı tema arasında seçim yapma imkanınızın olduğunu da belirtelim. GO Klavye uygulamasına
aşağıda verilen Google Play linkinden ulaşabilirsiniz.

Go Klavye İndir

Go Klavye İndir

 

AI.Type Klavye

Oldukça farklı emoji desteği bulunduran bu klavye uygulaması farklı dillere verdiği destekle popüler olmayı başarmış durumda. Bu klavye uygulamasında da diğer uygulamarda olduğu gibi sesle yazma, kaydırarak yazma ve kelime tahmini ile yazma gibi farklı şekillerde yazı yazabilirsiniz. AI.Type Klavye uygulamasına aşağıdan linkten ulaşabilirsiniz.

AI.Type Klavye İndir

AI.Type Klavye İndir