Driving Zone Germany APK İndir (Android Araba Oyunu)

tarafından
24
Driving Zone Germany APK İndir (Android Araba Oyunu)

Driving Zone Germany APK dosyasını ve Driving Zone Germany Modlu APK dosyasını hemen aşağıdan indirebilirsiniz. Bu oyun alman araba üreticilerinin ürettiği araçları kullanmanıza olanak tanıyan bir android araba oyunu. Driving Zone Germany hileli android APK dosyasını da orjinal hilesiz son sürüm apk dosyasını da aşağıdan bulabilirsiniz. İstediğiniz istek diğer apk dosyalarını bize yorumlardan iletin sizin için hazırlayalım ve paylaşalım.

Bu oyunda Alman üreticilerin arabalar sunulmaktadır: Klasik şehir arabalardan spor arabalar ve lüks arabalar güçlü moderne. Oyunda Her araç vardır kendi teknik özelliklere sahiptir ve motor sesi duyulur. Eh detaylı gövdesi ve pano tam varlığı ve gerçekçilik etkisi yaratmak.

Oyun farklı hava koşulları ile dört benzersiz parça sunar. Sen yüksek hızda otoyolda sürücü veya geceleri özellikle güzel Alman kasabasında bir yolculuk için gidebilirsiniz. gerçek ekstrem yarışçı iseniz, tehlikeli buzlu yolda kış yolda götürmek gerekir. Dinamik değişecek günün başlangıç ​​saati seçebilirsiniz.

, Motoru çalıştırın gaz bastırın ve mümkün olduğunca çabuk kovalamak. Trafik araçların sollama ile puan kazanın, bunları yeni araçlar, modları ve oyunun diğer özelliklerini açmak gerekir.

Bu yarış simülatörü size sakin ve güvenli veya aşırı yarış olabilir sürüş stilini seçme olanağı verir. ayarların bolluğu size sürüş becerilerini göstermek gerekecektir zor yarış simülatörü olduğu gibi en gerçekçi arcade ve basitten araba fizik gerçekçilik düzeyini özelleştirmek için izin verir.

senin oynanış videoları kaydedin ve Everyplay Servisi sosyal ağlarda arkadaşlarınıza paylaşabilirsiniz. Sen Kaydedilmiş video tekrarları düzenlemek ve cihazınızda kamera ve mikrofon kullanarak bunları yorum yapabilirsiniz.

Driving Zone Germany APK Resimleri

Driving Zone Germany Özellikleri

  • Modern güzel grafikler;
  • Gerçekçi araba fiziği;
  • gerçek zamanlı olarak günün saatini değiştirme;
  • niteliksel Alman otomobil modellenmiş;
  • farklı hava koşullarına 4 parça;
  • Birinci kişi görünümü / iç kamera;
  • Oyun ilerleme otomatik bulut senkronizasyonu.

Driving Zone Germany APK İndir

APK ADI: Driving Zone: Germany APK

Google Play Linki: Google Play

APK Sürümü: 1.0.7

APK İndir

Hileli APK İndir