Darksiders 3 Ağustos Ayında Çıkıyor

tarafından
56
Darksiders 3 Ağustos Ayında Çıkıyor

Yine ölümcül günahlarla mücadele edeceğimiz Darksiders serisinin son halkası bu yaz çıkabilir.

EB Games bugün hata sonucu Darksiders 3’ün çıkış tarihini sızdırmış oldu. Online mağaza sıradaki Darksiders oyunu için satış sayfasını aktüellerken, oyunun çıkış tarihi olarak da 8 Ağustos ibaresi dikkat çekti. Her ne kadar EB Games kısa müddette bu çıkış tarihini siteden kaldırsa da, birçok kullanıcının dikkatinden kaçmadı ve ekran görüntüleriyle kayıt altına aldılar.

Darksiders 3, başarılı hack-n-slash TPS oyununun üçüncü bölümü olacak ve oyuncular yedi ölümcül günahı ortadan kaldırmak için bu sefer FURY – HİDDET rolüne bürünecekler. Serinin ilk iki oyununda değişik ana kahramanlar bulunurken, Darksiders 3 daha farklı bir tecrübe sunmayı tasarılıyor.

[irp posts=”1956″ name=”Elon Musk’tan 1 Nisan ‘Tesla İflas Etti”]

Darksiders 3’te geniş bir post apokaliptik etraf yer alacak ve oyuncular cennetin yüksekliklerinden, cehennemin derinliklerine doğru yolculuk edecekler. Hem aksiyon, hem de serüven öğelerini bir araya getireceği düşünülen Darksiders 3’ün şimdiye kadar çıkış tarihi verilmemişti ancak EB Games’in bu sızıntısı gerçek çıkarsa, oyun da Ağustos ayında çıkacak diyebiliriz.

Son Darksiders serisi oyunu Darksiders 2 Vigil Games tarafından geliştirilmişti ve 2012 yılında oyuncuların beğenisine sunulmuştu.

Dirksiders 3’ün Çıkış Fragmanı Yayınlandı

 

Kaynak : https://www.turkmmo.com/darksiders-3-agustos-ayinda-cikabilir-h88069.html