Çi Ne Zaman Çıkacak?

tarafından
25
Çi Ne Zaman Çıkacak?

Fi Çi Pi kitap üçlemesinden uyarlanan yerli dizi sektörümüzde kolay kolay rastlamadığımız internet dizisi olarak çıkan seri oldukça beğenildi.  Seranay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç gibi yıldız isimlerin yer aldığı dizinin ilk sezonu tamamlandı. Fi ile birlikte dikkatleri üzerine çeken serinin ne zaman başlayacağı ise merak konusu. Sezon finalinde Sezin Akbaşoğulları ‘nın da dahil olduğu Cem Yılmaz’ın da kısa süreli olsa da oynadığı dizinin kadrosuna yeni sezonda kimlerin katılacağı merak konusu. Peki Çi Ne Zaman Çıkacak ? Serinin 2. kısmı olan Çi ‘ye dair bütün detaylar haberimizde.

Çi Ne Zaman Çıkacak?

Akilah Azra Kohen’in çok satan Fi Çi Pi kitap üçlemesinin 2. kitabı olan Çi ‘nin uyarlaması bu sezonda izleyiciyle buluşacak. Ay yapım imzalı projede Mert Baykal yönetmenliği üstlenmiş durumda. Türkiye’nin ilk özgün dijital dizi projesi olan serinin yeni sezonda puhu tv de olacağını belirterek Çi ile ilgili detaylara geçelim.

Sloganı “İyi bir hikaye asıl bittiğinde başlar” olacak olan Çi ‘nin anlamı ise İnsan enerjisi. Çi ‘de  motivasyonunu kaybetmiş bir insanlık anlatılacak. Çi ‘nin ne zaman başlayacağı ise henüz belli değil. Bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya çalışacağız.