Call of Duty: Black Ops III Zombie Chronicles Geliyor!

tarafından
15
Call of Duty: Black Ops III Zombie Chronicles Geliyor!

Call of Duty: Black Ops III Zombies Chronicles, Treyarch tarafından resmi olarak duyuruldu. Duyurunun ardından Call of Duty: Black Ops III Zombie Chronicles oyun severler tarafından merakla beklenmeye başlandı.  16 Mayıs 2017 PlayStation 4 için çıkacak olan oyun bir ay sonrasında ise XBOX ve PC platformlarında satışa sunulacak.

Call of Duty: Black Ops III’ün beşinci indirilebilir içeriği olacak Zombies Chronicles önceki oyunlardan 8 adet remastered harita içerek. Call of Duty: World at War serisinden Nacht der Untoten, Verruckt ve Shi No Numa. Son olarak  Call of Duty: Black Ops serisinden Kino Der Toten, Ascension, Shangri-la ve Moon Call of Duty: Black Ops II serisinden ise Origins haritaları yer alacak.

Call of Duty: Black Ops III Zombie Chronicles Hikaye Fragmanı Yayınlandı!

Merakla beklenen Call of Duty: Black Ops III Zombie Chronicles oyunu için hikaye fragmanı da yayınlandı. Yayınlanan hikaye fragmanı kar kütlesiyle oynayan küçük bir kızı göstererek başlıyor. Kamera kar kütlesine odaklanıyor ve olanlar oluyor. Yayınlanan fragman ile beraber haritaları da yakından görmüş olduk. Call of Duty: Black Ops III Zombie Chronicles için hazırlanan  fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=_uTDtbs2jZ4