Büyük ekranlı iPhone geliyor

tarafından
29
Büyük ekranlı iPhone geliyor

Büyük ekranlı iPhone geliyor

En Büyük Ekranlı iPhone Piyasaya Çıkıyor

Aldığımız istihbarata göre Apple, yıl içerisinde 3 yeni iPhone çıkartacak. Ayrıca bugüne kadar çıkardığı en büyük ekrana sahip iPhone modeli olabilir. 3 cihaz şu şekilde olabilir, En büyük ekran, iPhone X’in gelişmişi ve daha ucuz maliyetli bir iPhone modelleri ile karşımıza çıkabilir.

Üretim Testi Başladı

Loup Ventures kurucusu Gene Munster, “iPhone 6’da gördüğümüz gibi Apple, bu zamana kadar çıkardığı en büyük ekranı çıkartacak” şeklinde açıklama yaptı. Kanyaklar Apple’ın üreticilerle yeni modellerin testine başladığını belirtiyor. Büyük ekranlı iPhone benim her zaman ilgimi çekmiştir.

Ekran 6.5 İnç Olacak

Gene Munster’e göre “Apple’ın mevcut iPhone müşteri tabanı yüzde 10 artış gösterecektir. En büyük satış sıçramasını ise Asya’da görmeyi bekliyoruz” dedi. Apple’ın bu zamana kadar en büyük ekranını çıkarmayı planlıyor ve bu ekran ortalama 6.5 inç olacak. iPhone 8 Plus ile aynı ekran kasa oranına sahip olacağını biliyoruz, ancak burada bir nokta var X gibi kavislere sahip olmayacağı için dünyanın en büyük ekranlı telefonu ünvanını alacağı kesin.

Uygulama İçi Paylaşımlar

Uygulama içi bölünmeler, menü kısmında bölünmeler, uygulamaları paylaşmalar gibi yeni teknolojileri barındıracağı söyleniyor. Üç yeni model de İOS 12 adı verilmesi beklenen yeni işletim sistemi ile gelebilir. En ucuz modelde dahi yüz tanıma ve tam ekran teknolojileri kullanılacağı belirtiliyor.