Barack Obama, Netflix için dizi çekmeye başlayabilir

tarafından
24
Barack Obama, Netflix için dizi çekmeye başlayabilir

Barack Obama, Netflix için dizi çekmeye başlayabilir

ABD eski başkanları, görevden ayrıldıktan sonra özel sektörden düzenli olarak teklif alıyorlar. Yakın zamanda, Beyaz Saray’ın eski kralı Netflix’te kendi şovuna sahip olabileceği söyleniyor. New York Times, Küresel yayın hizmeti Netflix için içerik üretmeyi planlayan Obama, bu kararından vazgeçmemeli aksi takdir de yeni başkanımız onun yerini alabilir şeklinde açıklama yaptı bugünün gazetesinde.

Seri diziler halinde yayınlanacak olan şov programının ne zaman yayınlanacağı yada bu planın gerçek olup olmadığını henüz bilmiyoruz. Bugün New York Times gazetesinde çıkan bir habere göre yazıyoruz. Elimize geçen tüm bilgiler bu kadar, Şovun içeriği hakkında pek açıklamada bulunmayan Barack Obama, 118 Milyon abonesi bulunan kocaman bir platforma özel olacağını belirtti. Tahmin ediyorum içeriğin büyük bir kısmını eşi Michelle ile birlikte üretecekler.

New York Times’in bugün açıkladığı bir rapora göre ise Obama ve Trump’ın her platformdan çekişme içinde oldukları. Zaten Trump çok apolitik bir bireyken, Obama gibi sakin bir insanın Trump gibi hareketli bir insanla nasıl çekişeceğini merak ediyorum. Obama bu şov ile birlikte, bir geri dönüş, bir zafer çığlığı yada siyasi kişilere cevap niteliği kazanacak. Trump bir müdahalede bulunacak olursa, Obama şovu sayesinde milyonlara ve tabi Trump’a seslenebilecek.

Bu anlaşma sonucunda Netflix büyük bir kitleye daha sahip olacak. Zaten Obama’nın çok büyük bir sosyal kitleye hitap ettiği apaçık ortadadır. Eski başkanın bugün Facebook sayfasında 55 milyon beğeni, Twitter tarafında ise 101 milyon takipçisi bulunmaktadır. Şov ile ilgili en ufak detayı kaçırmamanız için web sitemize abone olmanızı tavsiye ederim.