Asus Zenfone Zoom S Türkiye Fiyatı

tarafından
23
Asus Zenfone Zoom S Türkiye Fiyatı

Merakla beklenen Asus’un yeni modeli olan Asus Zenfone Zoom S ülkemizde satışa sunuldu. Asus Zenfone Zoom S özellikleri ile dikkatleri üzerine çekmişti. Kamerası oldukça beğenilen bu modelde profesyonel fotoğrafçılığı sonuna kadar tadabilirsiniz. TeknoSa ve Vatan mağazalarında satışa sunulan Asus Zenfone Zoom S modelinin fiyatı da belli oldu. İşte Asus Zenfone Zoom S Türkiye fiyatı!

[irp posts=”782″ name=”LG V30 Özellikleri Belli Olmaya Başladı!”]

Asus Zenfone Zoom S Özellikleri

Asus Zenfone Zoom S modelinin ülkemizdeki fiyatına geçmeden önce özelliklerini gözden geçirelim. &76,5 ekran-kasa oranı ile karşımıza çıkan modelde 5.5″ Full HD AMOLED  1920 x 1080 ekran yer alacak. Gücünü Snapdragon 625 8 çekirdekli işlemci 64-bit den alacak olan modelin GPU ‘su ise Adreno 506 olacak.4 GB RAM ile gelecek olan model de artırılabilir 32/64/128 GB Dahili depolama alanı da yer alacak.

Oldukça başarılı bulunan 13MP PixelMaster (f/2.0 difayram açıklığı, HDR / Düşük ışıkta Selfie, ekran flaşı) ön kamera ile gelecek olan Asus Zenfone Zoom S modelininin arka kamerası ise kullanıcılara harikalar sunucak. /1.7 diyafram açıklığı, 1/2.55” sensör boyutu, 1.4 µm piksel boyutunda 12MP PixelMaster arka kamera da 2. Nesil 0.03s Lazer Otomatik Odak, 5P Largan mercek, Safir koruma camı, 25mm odak uzaklığı gibi ince detaylar  da kullanılmış. Ek olarak 12 kat toplam yakınlaştırma, 2.3 optik yakınlaştırma, 59mm odak uzaklığı, 5P Lens, RGB, Çift-LED Gerçek tonlamalı flaş, TriTech AF: Faz tespiti ile otomatik odaklama gibi özellikleri de bünyesinde bulunduracak.

Kısa ve sade bir biçimde Asus Zenfone Zoom S modelinin kamerasının özelliklerinden bahsedecek olursak;

  • En iyi ve titreşimsiz FHD video kaydı için elektronik görüntü sabitleme teknolojisi
  • Süper Çözünürlük modu
  • Geliştirilmiş düşük ışık / Gerçek zamanlı HDR
  • 32 saniye uzun süreli çekim
  • Selfie Güzelleştirme modu / El ile çekim modu

gibi özellikleri söyleyebiliriz.

[irp posts=”761″ name=”iPhone 8 Özellikleri Neler Olabilir?”]

Çift SIM kart ile gelecek olan modelin bataryası ise tam 5000 mAh olacak. Ayrıca model de 1A tersine sarj özelliği de mevcut. Son olarak işletim sisteminden bahsedip fiyatına geçelim. Asus Zenfone Zoom S modelinde Android M ve ZenUI 3.0 kullanıcı arayüzü yer alacak.

Asus Zenfone Zoom S Türkiye Fiyatı

Asus Zenfone Zoom S TeknoSa ve Vatan Computer bayilerinde satışa sunulmuş durumda. Asus Zenfone Zoom S Türkiye fiyatı ise  tam 2498,99 TL  olarak belirlenmiş.