Assassin’s Creed’in Ilk Görüntüleri Sızdı!

tarafından
26
Assassin’s Creed’in Ilk Görüntüleri Sızdı!

Ubisoft’un titizlikle saklamaya çalıştığı yeni Assassin’s Creed’in ilk görüntüleri sızdı.Görünen o ki Ubisoft’un sıradaki Assassin’s Creed ilk görüntüleri sızdı iddiası oyunseverleri oldukça heyecanlandıracak. Şu anda silinmiş olarak gözüken bir kullanıcı tarafından yayımlanmış olan bu resim, bir botun üstünde yayı ve okuyla birlikte kalkanı ile duran ana karakter olması muhtemel karakteri gösteriyor.

Daha önce de WWG tarafından paylaşılmış olan sızıntıya göre sıradaki oyun Assassin’s Creed Origins olarak adlandırılacaktı. Bununla birlikte Eurogamer kaynakları hem bu ismi, hem de yeni ortaya çıkan resmi doğruluyorlar. Ayrıca Eurogamer oyunun bir ön-oyun olacağını ve bu yılın ilerleyen zamanlarında PC, Xbox One ve PlayStation 4 platformlarına sunulacağını da ekliyor.

[irp posts=”511″ name=”Assassin’s Creed Origins, Milattan Önce 2300 Yıllarında Geçecek!”]

Assassin’s Creed’in Ilk Görüntüleri Sızdı Oyuncular Heyecanlandı!

Sunulan ekran görüntüsü detaylı incelediğinde oyuncunun bir görevi yerine getirmekte olduğu gözüküyor.Resmin sol üst kısmındaki bulunan yazı “Assasinate the Crocodile” (Timsah’ı öldür) şeklinde dikkat çekiyor. Ayrıca yazının altında “Follow Shadya to Khenut’s Villa” (Shadya’yı Khenut’un villasına takip et) olarak ikinci bir yazı bulunuyor. Khenut’un bir Mısır kraliçesi olduğu biliniyor. Görünen Mısır teması da geçtiğimiz yıl ortaya atılan oyunun Mısır’da geçeceği iddialarını destekliyor.

Assassin’s Creed’in Ilk Görüntüleri Sızdı Yine de Beklemekte Fayda Var!

Sızıntıların doğru olabileceğini düşünsek de, temkinli olmakta fayda var. Henüz Ubisoft tarafından doğrulanmış resmi bir açıklama bulunmamakta. Eğer oyunun yayım tarihi yakın bir zamandaysa, Ubisoft’un birkaç hafta sonra düzenlenecek E3’te boy göstermesi bizi şaşırtmaz.