2017 Tercih Kılavuzu Ne Zaman Yayınlanacak

tarafından
24
2017 Tercih Kılavuzu Ne Zaman Yayınlanacak

2017 Tercih Kılavuzu Geçen senelerde de yaşandığı gibi sınav sonuçlarının açıklanamsından sonra 1 hafta içerisinde https://ais.osym.gov.tr/ adresinden yayımlanacak yani 2017 Tercih Kılavuzu ne zaman yayımlanacak sorusunun cevabı ise 12-20 Ağustos tarihleri arasında şeklinde olacaktır. Adayların gerekli tüm bilgilendirmeleri ÖSYM aday işlemleleri merkezinden edinebileceğini unutmayınız. Bizim verdiğimiz tarihlerde dahil olmak üzere ÖSYM duyuruları ve AİS dışında verilen hiçbir bilgi resmi değildir.

Kılavuz ne zaman yayınlanacak ?

Kılavuz tahmin edilen ve geçen seneki bilgilerin ışığında 12-20 Ağustos 2017 tarihleri arasında AİS üzerinde veyahut ÖSYM duyuruları üzerinde yapılan bir duyuru ile indirilmeye başlanacaktır. Aynı şekilde sistemler ve bilgisayarlarınız üzerinden yayınlanacak olan kılavuzu görüntüleyebilirsiniz. Kılavuzun ne zaman yayınlanacağı hakkında daha başka sorularınız varsa yorumlardan iletiniz.

Diğer sorular: 2017 tercih kılavuzu ne zaman yayınlanacak, lys tercih kılavuzu ne zaman yayınlanacak , kılavuz ne zaman yayınlanacak , ösym kılavuzu ne zaman yayınlanacak Tüm bu soruların cevabını yukarıdaki makaleyi okuyarak cevaplandırabilirsiniz.

Senin Başarı sıran ne? Yorumlara yaz Sürpriz hediyelerden faydalan!